Strømmen Sjakklubb

Kom og spill sjakk med oss! (Tirsdager kl. 18:45)

Spillested: Skjetten Menighetssenter

Adresse: Tårnbyveien 201, 2013 Skjetten

Siste ratingtall for SSK

Her presenteres de nyeste ratingtallene fra Fide. Tallene blir oppdatert hver måned og inkluderer alle spillere i klubben. De norske ratingtallene er fjernet fra oversikten siden de ikke lengre blir oppdatert.

NavnOrdinærHurtigLyn
Sidselrud Steinar210320782120
Lillevold Frode207620492119
Pedersen Lars Erik2058
Andersen Jørgen Mosbech195419282053
Bekkelien Lewi19371896
Spreemann Tarek1905
Nygaard Eddy18701849
Grasmo Øystein185218021820
Tangen Thomas1841
Engevik Bjarne J.179117721775
Svenske Jan17811748
Mella Aage171914641458
Bruun Frank Olav171717021699
Røed Tom Kristen Bergum169416941696
Amundsen Ask161514961546
Amarapala Sheroni154812801293
Lilleng Gunnar148214831511
Kristensen Roger146314671475
Eilertsen Mikkel14391430
Amarapala Anton140112911313
Olsen Knut Sporsheim139113491294
Torkelsen Lars13391371
Sæther Jørgen Vamnes124313141248
Sæther Lars Gunnar12341267
Satkunananthan Sanjay121911191107
Thondrup Pempa105810791093
Engevik Sissel Merete10441135
Amarapala Shemorin11061121
Eidem Frode
Eilertsen Andreas12011093
Norum Petter1372

Antall spillere: 31 - Sist oppdatert : 1/4 - 2019