Strømmen Sjakklubb

Kom og spill sjakk med oss! (Tirsdager kl. 18:45)

Spillested: Skjetten Menighetssenter

Adresse: Tårnbyveien 201, 2013 Skjetten

Siste ratingtall for SSK

Her presenteres de nyeste ratingtallene fra NSF og Fide. Tallene blir oppdatert minst ukentlig og inkluderer alle spillere i klubben. De norske ratingtallene i denne oversikten er uoffisielle.

NavnNorsk ratingFide rating
Lillevold Frode21042134
Sidselrud Steinar20302153
Andersen Øystein R.19692067
Pedersen Lars Erik19682024
Spreemann Tarek18801947
Andersen Jørgen Mosbech18031907
Bekkelien Lewi17891914
Nygaard Eddy17461910
Tangen Thomas17041812
Mella Aage16941756
Grasmo Øystein16791851
Svenske Jan16581791
Hoel Sondre-Andreas B16511817
Fagerjord Erlend Yngve16061799
Bruun Frank Olav15361746
Røed Tom Kristen Bergum15301694
Prøis Ole Gunnar G14831592
Engevik Bjarne J.14791695
Fjellseth Stein14791733
Jacobsen Leif14601684
Kirkebø Bernt13791544
Lilleng Gunnar13061600
Olsen Knut12550
Amarapala Sheroni12201434
Amarapala Anton11351466
Torkelsen Lars11321443
Risdal Tallak Harald11290
Amundsen Ask10351422
Sæther Jørgen Vamnes9941245
Eilertsen Mikkel9581362
Sæther Lars Gunnar8861247
Solum Elisabeth Aa6850
Thondrup Pempa6581010
Eidem Frode0NA
Eilertsen Andreas01078
Engevik Sissel Merete01057
Norenberg Fredrik0NA
Norenberg Theodor01150
Satkunananthan Sanjay0NA
Svendsen Oliver00

Antall spillere: 40 - sist oppdatert: 09/12/17