Strømmen Sjakklubb

Kom og spill sjakk med oss! (Tirsdager kl. 18:45)

Spillested: Skjetten Menighetssenter

Adresse: Tårnbyveien 201, 2013 Skjetten

Siste ratingtall for SSK

Her presenteres de nyeste ratingtallene fra NSF og Fide. Tallene blir oppdatert minst ukentlig og inkluderer alle spillere i klubben. De norske ratingtallene i denne oversikten er uoffisielle.

NavnNorsk ratingFide rating
Lillevold Frode21032120
Sidselrud Steinar20212137
Andersen Øystein R.19692057
Pedersen Lars Erik19682033
Spreemann Tarek18801929
Bekkelien Lewi18211963
Andersen Jørgen Mosbech17981914
Nygaard Eddy17461910
Tangen Thomas17041840
Grasmo Øystein16871852
Mella Aage16671713
Hoel Sondre-Andreas B16531817
Bruun Frank Olav15331739
Røed Tom Kristen Bergum15301694
Engevik Bjarne J.14841710
Kirkebø Bernt13821557
Lilleng Gunnar13291612
Torkelsen Lars12671472
Olsen Knut Sporsheim12581307
Kristensen Roger12491531
Amarapala Sheroni11991434
Amarapala Anton11461455
Sæther Jørgen Vamnes10721333
Eilertsen Mikkel10601416
Amundsen Ask10451325
Sæther Lars Gunnar8961219
Satkunananthan Sanjay8021067
Thondrup Pempa6671051
Eidem Frode0NA
Eilertsen Andreas01013
Senemar Aria00
Norenberg Theodor0NA
Norenberg Fredrik0NA
Solum Elisabeth0NA
Svendsen Oliver0NA

Antall spillere: 35 - sist oppdatert: 19/04/18