Strømmen Sjakklubb

Kom og spill sjakk med oss! (Tirsdager kl. 18:45)

Spillested: Skjetten Menighetssenter

Adresse: Tårnbyveien 201, 2013 Skjetten

Siste ratingtall for SSK

Her presenteres de nyeste ratingtallene fra Fide. Tallene blir oppdatert hver måned og inkluderer alle spillere i klubben. De norske ratingtallene er fjernet fra oversikten siden de ikke lengre blir oppdatert.

NavnOrdinærHurtigLyn
Sidselrud Steinar208720782087
Lillevold Frode206820492097
Pedersen Lars Erik2039
Andersen Jørgen Mosbech195719282053
Spreemann Tarek1905
Nygaard Eddy18701849
Grasmo Øystein184518021813
Tangen Thomas1841
Engevik Bjarne J.179017721775
Svenske Jan17571748
Amundsen Ask172314811601
Bruun Frank Olav171817021682
Mella Aage169914261458
Røed Tom Kristen Bergum167216941696
Amarapala Sheroni155312801293
Kristensen Roger149214671470
Lilleng Gunnar148514831508
Olsen Knut Sporsheim145213491283
Amarapala Anton136612911338
Eilertsen Mikkel133514301439
Torkelsen Lars133313711296
Norum Petter130013721330
Sæther Lars Gunnar12761267
Sæther Jørgen Vamnes125313141248
Satkunananthan Sanjay115911191157
Thondrup Pempa106210791093
Engevik Sissel Merete10441135
Amarapala Shemorin11061121
Eidem Frode
Eilertsen Andreas12011065

Antall spillere: 30 - Sist oppdatert : 1/6 - 2019