Strømmen Sjakklubb

Kom og spill sjakk med oss! (Tirsdager kl. 18:45)

Spillested: Skjetten Menighetssenter

Adresse: Tårnbyveien 201, 2013 Skjetten

Siste ratingtall for SSK

Her presenteres de nyeste ratingtallene fra NSF og Fide. Tallene blir oppdatert minst ukentlig og inkluderer alle spillere i klubben. De norske ratingtallene i denne oversikten er uoffisielle.

NavnNorsk ratingFide rating
Lillevold Frode21032130
Sidselrud Steinar20212134
Andersen Øystein R.19692078
Pedersen Lars Erik19682037
Spreemann Tarek18801929
Bekkelien Lewi18211963
Andersen Jørgen Mosbech17981910
Nygaard Eddy17461910
Tangen Thomas17041830
Grasmo Øystein16871852
Mella Aage16671720
Svenske Jan16581791
Hoel Sondre-Andreas B16531817
Fagerjord Erlend Yngve16091800
Bruun Frank Olav15331740
Røed Tom Kristen Bergum15301694
Engevik Bjarne J.14841718
Prøis Ole Gunnar G14841592
Fjellseth Stein14791733
Jacobsen Leif14231635
Kirkebø Bernt13821557
Lilleng Gunnar13291612
Torkelsen Lars12671472
Olsen Knut12581307
Kristensen Roger12491531
Amarapala Sheroni11991434
Amarapala Anton11461461
Risdal Tallak Harald11290
Sæther Jørgen Vamnes10721333
Eilertsen Mikkel10601432
Amundsen Ask10451332
Sæther Lars Gunnar8961219
Satkunananthan Sanjay8021067
Solum Elisabeth Aa6850
Thondrup Pempa6671051
Eidem Frode0NA
Eilertsen Andreas01013
Engevik Sissel Merete01052
Norenberg Fredrik0NA
Norenberg Theodor01150
Svendsen Oliver00

Antall spillere: 41 - sist oppdatert: 19/02/18